Tryb koncertowy

Dyrekcja

Agata Grabowiecka

Dyrektorka

grabowiecka@sinfonietta.pl

Menadżerka kultury z wieloletnim doświadczeniem w realizacji różnorodnych projektów muzycznych w kraju i za granicą. Od 2009 roku związana Krakowskim Biurem Festiwalowym, gdzie pełniła obowiązki zastępcy dyrektora ds. programowych platformy PLAY KRAKÓW; wcześniej kierowała pionem muzycznym instytucji. Kierowała zespołem muzycznym i programowym organizującym wielkie koncerty symfoniczne, flagowe festiwale miasta Krakowa, m.in. Misteria Paschalia, Opera Rara, Sacrum Profanum, ICE Classic, a także koncerty zagraniczne.

Katarzyna Tomala-Jedynak

Pierwsza Dyrygentka / Dyrektorka Artystyczna

tomala@sinfonietta.pl

Absolwentka dyrygentury symfoniczno-operowej Akademii Muzycznej im. Karola Lipińskiego (2013) oraz studiów podyplomowych z zakresu zarządzania placówkami kultury na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu (2019). Umiejętności dyrygenckie doskonaliła podczas kursów mistrzowskich prowadzonych przez Jina Wanga, Jormę Panulę, Sian Edwards, Marka Herona, Tadeusza Strugałę, Gabriela Chmurę oraz Rafała Delektę. Jej repertuar obejmuje zarówno muzykę symfoniczną, kameralną, operową, operetkową, baletową, jak i filmową czy musicalową.

Dział organizacji pracy artystycznej
i marketingu

Łukasz Gędłek

Inspicjent

gedlek@sinfonietta.pl

Justyna Pieszczek-Zadańska

Specjalistka ds. programowych i produkcji wydarzeń artystycznych

pieszczek@sinfonietta.pl

Magdalena Załucka-Sieńko

Specjalistka ds. programowych i produkcji wydarzeń artystycznych

zalucka@sinfonietta.pl

Krzysztof Siwoń

Specjalista ds. promocji i komunikacji marki

siwon@sinfonietta.pl

Dział finansowo-księgowy

Alicja Dawidek

Główna księgowa

dawidek@sinfonietta.pl

Izabela Maślej

Księgowa

maslej@sinfonietta.pl

Klaudia Nowakowska

Księgowa

nowakowska@sinfonietta.pl

Katarzyna Sowa

Księgowa

Stanowiska niezależne

Krzysztof Markiel

Pełnomocnik ds. rozwoju instytucjonalnego

markiel@sinfonietta.pl

Katarzyna Oleksy

Specjalistka ds. kadr

oleksy-lewicka@sinfonietta.pl

Klub Przyjaciół Sinfonietty

Zostań Mecenasem

Sinfonietta Cracovia to miejska instytucja kultury, która czerpie swoje witalne siły z otoczenia, energii miasta i jego mieszkańców. Dlatego chcemy włączać Państwa w życie Orkiestry, mając na uwadze jej dobro i rozwój.